Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Mēs taupām jūsu laiku, naudu un enerģiju!

   

Mēs taupām Jūsu laiku, naudu un enerģiju

 

SIA Telekomunikāciju grupa (TG) ir vairāk nekā 10 gadu pieredze starptautisko telekomunikāciju sakaru nodrošināšanā, taču uzņēmums nepārstāj meklēt arvien jaunas iespējas, kā paplašināt pakalpojumu klāstu un apmierināt klientu individuālās vajadzības. TG jaunākais piedāvājums – starptautisko tālsarunu priekšapmaksas zvanu karte Planet. Ar tās palīdzību no Latvijas var veikt starptautiskās tālsarunas uz jebkuru pasaules valsti, ietaupot līdz pat 60 procentus no līdzšinējiem izdevumiem.

 

Planet nojauc robežas

Lai gan TG galvenie klienti un sadarbības partneri ir juridiskas personas un uzņēmumi, jaunais pakalpojums paredzēts tieši privātpersonām – cilvēkiem, kuru tuvinieki, draugi vai paziņas dzīvo, strādā, studē vai kāda cita iemesla dēļ uzturas ārvalstīs. Zvanu karte Planet ir praktiska un vienkārši izmantojama. Tās lietošanas pamācība pieejama gan latviešu, gan krievu, gan angļu valodā.

 

Zvanu kartes Planet priekšrocības[A.K.1] 

Zvanu kartes Planet lietotājiem TG garantē pazeminātus, izdevīgus tarifus un augstu sakaru kvalitāti zvaniem no Latvijas uz ārzemēm, ko nodrošina jaunākās ciparu tehnoloģijas, kas ir TG rīcībā, un uzņēmuma korporatīvie partneri. Izmantojot TG zvanu karti Planet, var zvanīt no jebkura stacionārā telefona, arī no taksofona. Zvana uzsākšanai jāsastāda 800 sērijas pieejas numurs un jāievada PIN kods. Rēķins par sarunām netiks piesūtīts, jo pieejas numurs ir bezmaksas, bet starptautiskā savienojuma izmaksas tiek segtas, jau iegādājoties karti.

Zvanu karte Planet nopērkama Plus punkts kioskos, Elkor tīkla veikalos, kā arī Eurolines autoostas kasē, Viada un Lukoil degvielas uzpildes stacijās. TG piedāvā iegādāties priekšapmaksas karti arī Parex, Krājbankas un bankas Paritāte filiāļu posterminālos[A.K.2] . Planet ir vairākas nominālvērtības – 3, 5, 10 un 20 lati, taču tas nenozīmē, ka brīdī, kad kredīts ir izsmelts, karte ir jāizmet. TG starptautisko tālsarunu priekšapmaksas kartes limitu[A.K.3]  var papildināt, veicot pārskaitījumu uz kontu, kas norādīts kartei pievienotajā bukletā. Turklāt, papildinot kredīta limitu par pieciem latiem vai vairāk, ir iespēja saņemt patīkamu pārsteigumu - 10 procentu bonusu starptautiskajām tālsarunām.

 

TG pakalpojumu klāsts ir plašs

Bez priekšapmaksas zvanu kartes Planet TG piedāvā vēl divu veidu starptautisko tālsarunu zvanu kartes - TELE + Travel un TG.

Zvanu karte TELE + Travel paredzēta tiem, kas dodas ceļojumā vai darba komandējumā uz ārzemēm. Šīs kartes īpašniekiem ir iespēja par būtiski zemākiem tarifiem veikt starptautiskos zvanu no ārzemēm, t.sk., zvanīt uz Latviju. Svarīga kartes priekšrocība – dažādas nominālvērtības un iespēja, atgriežoties Latvijā, neizlietoto kredītu izmantot zvaniem uz ārvalstīm.

Savukārt TG karte paredzēta uzņēmumiem un organizācijām, kuru darbinieki no mājas telefona veic tālsarunas vai sūta faksus darba jautājumos. Lai darbiniekam pašam nebūtu jāapmaksā šie zvani vai sarežģītā procedūrā jāpieprasa no darba devēja atmaksa, TG kartes tehnoloģija ļauj maksu par atsevišķām sarunām attiecināt nevis uz mājas līniju, bet uz uzņēmumu, kuras darbinieks veic zvanus. Lai izmantotu TG kartes priekšrocības uzņēmumam ir jānoslēdz līgums ar Telekomunikāciju grupa. Mēneša beigās uzņēmums saņem rēķinu ar detalizētu TG kartes sarunu izdruku. Arī ar šo zvanu karti starptautisko tālsarunu pakalpojumus var izmantot no jebkura telefona aparāta Latvijā, pat no taksofona.

 

TG panākumu stūrakmens – kvalitāte

Ar bagātināto pakalpojumu klāstu un iespējām, arī ar jauno starptautisko tālsarunu priekšapmaksas zvanu karti Planet TG interesentus iepazīstināja aprīlī notikušajā izstādē Baltic IT&T. TG šajā gadatirgū piedalījās pirmo reizi, taču tagad ir skaidrs, ka ne pēdējo. Izstādes laikā par TG pakalpojumiem interesējās daudzi, noslēgti vairāki sadarbības līgumi. TG vadība ir apmierināta, ka aug uzņēmuma apgrozījums un palielinās klientu skaits, un tas liecina, ka TG darbības virziens ir pareizs un ka nekļūdīga ir TG politika – augstas kvalitātes pakalpojumi par pieņemamu cenu!

 

 


 [A.K.1]Labāk tādā secībā  - Produkta priekšrocības – Kā lietot ... utt.

 [A.K.2]Par Krājbanku un Parex ir nedaudz savādāk.

 [A.K.3]Planet Kredīta papildināšanu var veikt no JEBKURAS bankas, pārskaitot naudu uz kartē norādīto kontu.

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001