Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

TG klienti savstarpēji sazinās BEZ MAKSAS

   

Telekomunikāciju grupa

 

Nākošie pēc Lattelecom – tas mums, Telekomunikāciju grupas darbiniekiem, dara godu un apziņu, ka daudzi uzņēmumi Latvijā mums uzticas un mēs esam vajadzīgi.

 

Klienti atgriežas pie uzticama partnera

Kā patstāvīgu un drošu telekomunikāciju pakalpojumu nodrošinātāju mūs ik gadu savu uzticību apliecina tūkstošiem jauni uzņēmumi. Esam priecīgi, ka apkopojot pagājušā gada datus, mēs esam kļuvuši par vieniem no lielākajiem telekomunikāciju pakalpojumu nodrošinātājiem, mūsu klientu skaita pieaugums un viņu uzticība vairāku gadu garumā ir apliecinājusi, ka mūsu zīmols Latvijā ir jau izskanējis ar kvalitātes un patstāvības simbolu.

Telekomunikāciju tirgus pagājušajā gadā ir izdarījis pārmaiņas, nesot negatīvas pārmaiņas dažiem ambicioziem telekomunikāciju operatoriem. Tādējādi tie klienti, kas dažādu apsvērumu dēļ 2005.–2006. gadā izvēlējās it kā lētākus telekomunikāciju pakalpojumus, 2007. gadā atgriezās pie TG, jo novērtēja mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Esam pateicīgi par uzticību! Par to, ka uzticība mūsu uzņēmumam pieaug, liecina arī tas, ka arvien vairāk klientu iesaka mūsu pakalpojumus saviem kolēģiem, darījumu partneriem, kas uzliek mums lielāku atbildību un stimulu strādāt vēl kvalitatīvāk.

 

Jau tagad var samazināt fiksēto līniju abonēšanas izdevumus

Mūsu darbības sfēras sakaru nozarē ar katru gadu paplašinās, un šo gadu esam iesākuši ar kādu pavisam jaunu un svaigu projektu. Latvijas tirgū ienākam ar jaunu iespēju klientiem jau tagad optimizēt savus izdevumus ne tikai par starptautiskajām sarunām, kā tas bija līdz šim. Tagad piedāvājam būtiski samazināt fiksēto līniju abonēšanas izdevumus, kā arī ļoti būtisku faktoru – lētākas iekšzemes sarunas (līdz pat bezmaksas sarunām savā starpā).

 

Vajadzīgas jaunas biroja līnijas? Zvaniet tūlīt!

Šis jaunums ir unikāls arī ar to, ka mēs spējam nodrošināt klientam jaunas biroja līnijas, negaidot ne mēnesi, ne pat nedēļu. Viss notiek ātri un vienkārši. Perspektīvā, redzot straujo tehnoloģiju attīstību, var prognozēt, ka katrs otrais Latvijas uzņēmums izmantos šo iespēju un tas nodrošinās iespēju pilnīgi visiem mūsu klientiem savstarpēji sazināties BEZ MAKSAS. Tas ir lēti, ērti un jau šodien. Zvaniet tūlīt! Palīdzēsim!

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001