Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

TG Mobile – racionāli un lēti starptautiskie telefona sakari

   

1)

 

Telekomunikāciju Grupas reklāmas un mārketinga vadītāja Iveta Semjonova uzsver: - Kopš 2007. gada februāra, kad Telekomunikāciju Grupa tirgū sāka strādāt ar savu preču zīmi TG Mobile kā jauns mobilo pakalpojumu operators, klientiem tiek piedāvāti izdevīgi mobilo sakaru pakalpojumi gan iekšzemes sarunām, gan starptautiskajiem sakariem. Salīdzinot ar pirmo darba ceturksni klientu pieaugums šajā ceturksnī ir 60 procenti, un šobrīd TG Mobile pakalpojumus izmanto jau divi tūkstoši klientu.

 

Ģirts Dārziņš, pārdošanas nodaļas vadītājs, akcentē, ka klientus pievelk elastīgā tarifu politika: - Klientiem, kas izmanto TG Mobile, ir ļoti izdevīgi tarifi starptautiskajām sarunām, kuri tiek pieskaņoti klienta vajadzībām, kā arī izdevīgāki tarifi, zvanot uz mobilo sakaru operatoru numuriem Latvijā un veicot starppilsētu sarunas uz Lattelecom numuriem.

 

Klienta līgums un klienta stratēģija

Telekomunikāciju grupas telefonsakaru pakalpojumi kļūst aizvien populārāki, jo spēj piedāvāt klientiem jaunas iespējas pašiem veidot sava uzņēmuma telekomunikāciju stratēģiju. Par to liecina fakts, ka 95 % Telekomunikāciju Grupas klientu ir juridiskās personas. Tas ir īpaši interesanti tiem, kuri vēlas ievērojami samazināt izdevumus par mobilajiem sakariem zvaniem uz ārvalstīm un Latvijā.

Lai TG Mobile izmantotu iespējami efektīvāk, iespējams izvēlēties  atbilstošāko rīcības variantu:

1)    visbiežāk klients iegādājas pazeminātas maksas tālruni ar TG Mobile pieslēgumu, kuru izmanto tikai starptautiskajiem zvaniem;

2)    klients, saglabājot savu tālruņa numuru, pāriet uz TG Mobile operatora pakalpojumiem;

3)    ja birojā ir daudz darbinieku un starptautisko zvanu īpatsvars ir liels, tad ar pazeminātas maksas tālruņiem iespējams apgādāt visus attiecīgos darbiniekus. Šis piedāvājums uzņēmumam ir īpaši izdevīgs, jo iekšējos zvanus no šiem tālruņiem TG Mobile saviem klientiem nodrošina par 0,0046 Ls/ min. Šī cena par sarunas minūti ir ievērojami zemāka  kā citiem operatoriem.

 

Pievilcīgi arī tas, ka, klientu darbiniekiem, atrodoties ārzemēs, nav nepieciešams atsevišķi noformēt viesabonēšanu. Viesabonēšana tiek noformēta visu juridisko personu tipveida līgumā. Viesabonēšanas iespējas var izmantot vairāk nekā 100 valstīs.

 

Tarifu plāns

Juridiskajām personām izmantot Telekomunikāciju Grupu par savu mobilo sakaru operatoru ir īpaši izdevīgi, jo, slēdzot līgumu, katram klientam tiek izstrādāts viņa vajadzībām atbilstošs tarifu plāns.

Priekšrocības, izvēloties TG Mobile pakalpojumu:

  • zemi starptautisko sarunu tarifi  (individuāla tarifu plāna izstrāde);
  • sarunas uzņēmuma iekšienē – Ls 0,0045/min (bezmaksas savienojums);
  • abonēšanas maksa, iekļaujot maksu par numura noteicēju – no Ls  2,20 mēnesī;
  • zvani uz Lattelecom numuriem visā Latvijā – Ls 0,05/min.

 

Mobilo starptautisko sakaru tarifu skala salīdzinājumā ar citiem operatoriem Latvijā (%)

Piemērs:

 Zvans no TG Mobile tālruņa uz:

 

Tarifs lētāks par

 Īrija, Lielbritānija, Vācija

52 %

 Krievija

50 %

 Amerikas Savienotās Valstis

34 %

 

Papildu pakalpojumi

Telekomunikāciju grupas jaunumu grozā ir arī interesanti papildu piedāvājumi:

  • numura saglabāšanas pakalpojums bez maksas. Tas dod iespēju

kļūt par TG Mobile abonentu un izmantot visus pakalpojumus, saglabājot savu pašreizējā pastāvīgā pieslēguma numuru;

  • numerācijas rezervēšana - iespēja rezervēt tālruņa numuru ar klientam tīkamāko ciparu kombināciju;
  • iespēja izvēlēties numerācijas diapazonu. Abonenti var izvēlēties numurus diapazonā no  27 220 000 – 27 26 9999;
  • VIP un GOLD numuri.

 

 

Tehnikas piedāvājums

Telekomunikāciju grupa piedāvā klientiem izdevīgus nosacījumus tehnikas iegādei:

  • pazeminātas cenas Nokia mobilie tālruņi darbiniekiem

Noslēdzot līgumu, biznesa klients var iegādāties tālruņus par pazeminātu cenu. Apgādājot firmas darbiniekus ar individuālu tālruni, iespējams efektīvāk izmantot darba laiku. Turklāt, lai stimulētu darbinieku, iespējams atļaut viņam tālruni izmantot arī personīgajām vajadzībām, nosakot tēriņa limitu;

  • stacionārais GSM tālrunis

Stacionārais GSM tālrunis tiek pievienots biroja centrālei PBX, kas visus zvanus pārveido par mobilo sakaru zvaniem. Tālrunim ir viens, divi vai vairāk mobilo kanālu, kas ļauj vienlaikus nodrošināt vairākas sarunas no biroja uz mobilo tīklu. Tādējādi tiek radīta iespēja biroja fiksēto tīklu izmantot zvaniem uz mobilo operatoru tīkliem par ievērojami zemākiem tarifiem (līdz 80 % ietaupījuma).

 

 

Laura KALINKA

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001