Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

TG Mobile – mobilo sakaru karte fiksētajā tīklā

   

TG Mobile – mobilo sakaru karte fiksētajā tīklā

Pazīstamais fiksēto sakaru operators SIA Telekomunikāciju grupa ar 2007. gada janvāri darbojas arī mobilo sakaru tirgū ar īpašu preču zīmi TG Mobile, nodrošinot virkni agrāk nebijušu iespēju.

TG Mobile iespēju pakete

TG Mobile izpilddirektors Vents Riekstiņš stāsta, ka ar šo zīmolu tiek piedāvāta mobilo sakaru risinājumu pakete kā privātajiem, tā biznesa klientiem: zvani Latvijā, starptautiskie zvani, viesabonēšana, SMS/MMS, GPRS/WAP un vēl citi pakalpojumi (to skaitā 3G – videozvans, datu pārraide).

Virkne pakalpojumu ir bez maksas: pieslēgums, numuru noteicējs un iepriekšējā operatora tālruņa numura saglabāšana.

Jaunie klienti var izvēlēties tālruņa numurus diapazonā no 27 220 000 līdz 27 269 999. Ar TG Mobile sakari ir iespējami gandrīz visā Latvijas teritorijā. Starptautiskie zvani, viesabonēšana ir pieejami vairāk nekā 100 valstīs.

Lai kļūtu par TG Mobile lietotāju, ir jānoslēdz abonēšanas līgums. Abonents saņem SIM karti ar tālruņa numuru minētajā diapazonā. Pieejams arī numura saglabāšanas pakalpojums, kas ir bez maksas, taču tas attiecas tikai uz pastāvīgo mobilā telefona pieslēgumu. Lai zvanu priekšapmaksas karšu lietotāji varētu saglabāt pašreizējo numuru, viņiem pie iepriekšējā mobilā operatora jānoformē pastāvīgais pieslēgums. TG Mobile SIM karte ar saglabāto numuru tiek aktivizēta 10 dienu laikā.

TGMobile piedāvā trīs tarifus: Ekonomiskais tarifs, Standarta tarifs, Biznesa tarifs. Izvēloties Ekonomisko tarifu, abonēšanas maksa  mēnesī ir 1,59 lati.

Biznesa komplekts

TG Mobile piedāvā izņēmumiem un iestādēm risinājumus Biznesa komplekts, lai izveidotu optimālu iekšējo telekomunikāciju tīklu un samazinātu izmaksas par fiksēto un mobilo sakaru lietošanu. TG Mobile menedžeris Armands Meirāns uzsver, ka katram klienta uzņēmumam tiek izstrādāts individuāls projekts atbilstoši iekšējām vajadzībām. Optimāls risinājums, kas ļauj efektīvi izmantot TG Mobile iespējas, ir stacionārā GSM tālruņa uzstādīšana.

Stacionārais GSM tālrunis tiek pievienots biroja centrālei PBX, kas visus zvanus pārveido par mobilo sakaru zvaniem. Tālrunim ir viens, divi vai vairāk mobilo kanālu, kas ļauj vienlaikus nodrošināt vairākas sarunas no biroja uz mobilo tīklu. Tādējādi tiek radīta iespēja biroja fiksēto tīklu izmantot zvaniem uz mobilo operatoru tīkliem par ievērojami zemākiem tarifiem (līdz 80 procentiem ietaupījuma).

 

Parastais biroja risinājums

Lattelecom fiksētā līnija → mobilais operators

Līdz 22 sant. par minūti

Jaunais TG Mobile risinājums

Lattelecom fiksētā līnija + stacionārais GSM tālrunis mobilais operators

Līdz 3 sant. par minūti

GSM stacionārajam mobilajam tālrunim ir vēl vairākas svarīgas papildu iespējas: rezerves (dublējošais) pieslēgums internetam; interneta nodrošināšana reģionos, kur nav attiecīgu telekomunikāciju, SMS un faksu nosūtīšanas un saņemšanas iespējas.

Darbinieki birojā neizjutīs neērtības, jo zvanīšanas kārtība no biroja tālruņiem nemainās. GSM stacionārajam mobilajam tālrunim, ja uzstādīšanu veic TG Mobile personāls, ir divu gadu garantijas laiks.

Vienots rēķins: mobilie un fiksētie sakari

Pieslēdzoties TG Mobile mobilo sakaru pakalpojumiem, tiek piedāvāta iespēja saņemt atlaides arī fiksēto sakaru pakalpojumiem.

Tā ir iespēja samazināt izmaksas gan par mobilajiem, gan fiksētajiem sakariem un saņemt vienotu rēķinu ar detalizētām sarunu izdrukām.

Fiksēto sakaru tarifi (latos par minūti*)

 Zvans no fiksētā tālruņa uz:

 Tarifs

 Igaunija, Lietuva

 0,08

 Īrija, Lielbritānija, Vācija

 0,11

 Krievija

 0,11

 Citas valstis

 sākot no 0,11

 LMT, TELE2 

 0,13


*Savienojuma maksa Ls 0,0236 ieskaitot PVN 18 %
Norādīti tarifi Telekomunikāciju grupas fiksēto sakaru pakalpojumiem 197 un VIP.

Lai uzzinātu vairāk par iespēju saņemt atlaides fiksēto sakaru pakalpojumiem, zvaniet uz TG Mobile diennakts informatīvo tālruni 27220777.

Interesentus konsultē un līgumus slēdz jaunajā TG Mobile Klientu apkalpošanas centrā, kas kopš 2007. gada janvāra atvērts Vecrīgā, Kungu ielā 1 (pie Rātslaukuma).

 

Laura KALINKA

 

TG Mobile
SIA Telekomunikāciju grupa

Kungu ielā 1
Rīgā, LV-1050

Tālr. 7797077
Fakss 7796677

www.tgmobile.lv

 


 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001