Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Kā iznomāt IT administratoru

   

Datortehnikas un IT apkalpošana, jeb kā iznomāt IT administratoru

 

SIA DEAC viens no pirmajiem Latvijā sāka piedāvāt IT ārpakalpojums. Šobrīd uzņēmuma darbinieku profesionalitātei un pieredzei ir uzticējušies vairāki klienti, kuriem viņi apkalpo IT infrastruktūru, tādējādi palīdzot taupīt laika un naudas resursus un paaugstināt uzņēmējdarbības efektivitāti.

 

Šim pakalpojumam šobrīd Latvijā ir īpaši strauja izaugsme, kas nozīmē, ka uzņēmēji arvien labāk apzinās IT ārpakalpojumu sniegtās priekšrocības. IT ārpakalpojumi ir efektīvi, jo uzņēmumam nav jāalgo un jāapmāca savs darbinieks. Tie ir droši, jo par to izpildes rezultātiem ir atbildīga juridiska persona. Īpaši jāatzīmē uzņēmēju iespēja netieši būt nodrošinātiem ar pieeju jaunākajām programmām un tehnoloģijām. Būtiska priekšrocība ir pakalpojuma sniedzēja pieredze, kas gūta darbā ar citiem uzņēmumiem un risinot dažādas problēmsituācijas, ar kurām uzņēmuma štata darbinieks ikdienā nesaskaras. Reti kurš IT administrators spēj atrisināt visus specifiskos jautājumus, to spēj tikai speciālists ar īpašu pieredzi.

Piedāvājot datortehnikas un IT apkalpošanas pakalpojumu, DEAC administrē klienta informācijas tehnoloģiju infrastruktūru, tajā ietilpst uzstādīšana, konsultācijas, remonts un mācības. Sākot sadarbību, klienta uzņēmumā tiek veikts audits, kurā konstatē situāciju, veicamos uzlabojumus un sistēmas drošības pasākumus. Tas palīdz optimāli nodrošināt klientu ar nepieciešamo infrastruktūru un tehnoloģijām, tādējādi veicinot maksimāli efektīvu klienta uzņēmējdarbību un datu aizsardzību.

DEAC apkalpo klientu datortehniku gan tiešā, gan attālinātā veidā. Profesionāli darbinieki apkalpo un administrē tīkla elementus un serverus. DEAC ne tikai instalē un konfigurē datortehniku un datortīklus, bet arī nodrošina visus iespējamos datu aizsardzības mehānismus.

Pakalpojums tiek pielāgots klienta vēlmēm, turklāt ievērojot stingra datu konfidencialitāti. Datortehnikas un IT apkalpošanas pakalpojumu izmanto daudzi klienti, kas ir ļoti apmierināti ar DEAC speciālistu pakalpojumiem. Lielākā daļa klientu ir Latvijā labi atpazīstami uzņēmumi.

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001