Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Kamēr neizmēģināsi – nenovērtēsi

   

neskatoties uz to, ka tik daudz firmas ir saņēmušas licences, diez vai tās visas aktīvi sāks piedāvāt pakalpojumus

 

Speciālisti uzskata, ka, lai gan jaunas tehnoloģijas mūsdienās dzimst vai katru dienu, IP telefonijai Latvijā ir visai cerīgas perspektīvas.

 

Pieredze - zelts

SIA Telekomunikāciju grupa ir viena no līderēm alternatīvo telefonsakaru un interneta telefonijas tirgū. Uzņēmums dibināts 2000. gadā, un 2001. gadā SIA Lattelekom tam ir deleģējis tiesības sniegt izejošos starptautiskos sakaru pakalpojumus, izmantojot interneta protokolu. 

Firmas komanda sastāv no cilvēkiem, kas jau kopš 1993. gada nodarbojas ar alternatīvajiem telefonsakariem Baltijā, bijušās PSRS un Austrumeiropas valstīs. Šajā laikā uzkrāta milzīga pieredze, kas palīdz nodrošināt klientiem lētus un ērtus pakalpojumus un efektīvi ietaupīt līdzekļus.

 

Pakalpojumi

Izmantojot interneta protokolu, ir iespējams samazināt starptautisko sakaru izdevums par 40 procentiem. SIA Telekomunikāciju grupa piedāvā iespēju maksāt tikai par reāli norunāto laiku. Ja līnija ir aizņemta vai abonents neatbild, par savienojumu nav jāmaksā.

Uzņēmums piedāvā klientiem ne tikai bezmaksas pieslēgumu. Arī abonēšana ir bez maksas. Visi pakalpojumi ir pilnīgi automatizēti, un sakaru kvalitāte ir ļoti augsta – jaunākās komunikāciju un datortīklu tehnoloģijas ļauj sasniegt lieliskus rezultātus.  

Izmantojot SIA Telekomunikāciju grupa piedāvātos pakalpojumus, ir iespējams zvanīt ievērojami lētāk, kas ir īpaši svarīgi tiem uzņēmumiem, kuru izdevumi starptautiskajiem sakariem ir samērā lieli.

SIA Telekomunikāciju grupa piedāvā arī iespēju sūtīt faksus uz ārzemēm no datora. Lai varētu lietot šo pakalpojumu, ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un iezvanpieeju. Sūtot faksu no datora, var ietaupīt laiku un līdzekļus, kas ir nepieciešami faksa sagatavošanai, turklāt datorā saglabāsies visa informācija par nosūtītiem faksiem. Klientam jāmaksā par pakalpojumu tikai tad, ja informācija ir veiksmīgi nosūtīta.

Viens no jaunākajiem pakalpojumiem, ko piedāvā SIA Telekomunikāciju grupa, ir VIP System. Tā ir programma, kas pilda telefona grāmatiņas funkcijas datorā. Atmiņā var ierakstīt neierobežotu numuru skaitu. Grāmatiņā ievadītie numuri darbojas ātrā zvana (speed dial) režīmā. Tas nozīmē, ka klientam, nospiežot pāris taustiņus uz datora klaviatūras, tiek nodrošināts savienojums no viņa telefona aparāta ar vēlamā abonenta numuru. VIP System var droši uzskatīt par ērtāko zvanīšanas veidu - tas padarīs jebkuru telefona aparātu par daudzfunkcionālu zvanīšanas centru.

 

Visa pasaule tavā kabatā

SIA Telekomunikāciju grupa piedāvā arī tālsarunu zvanu kartes Tele Plus, ar kuru palīdzību ir iespējams piezvanīt no jebkura telefona aparāta uz ārzemēm par 50 procentiem lētāk. Maksa par sarunu netiek iekļauta izmantotā numura telefona rēķinā. Ar Tele Plus  palīdzību gan no Latvijas, gan 50 citām valstīm var zvanīt uz jebkuru citu valsti. Tādējādi, ceļojot pa pasauli, nav jāuzkrāj telekaršu kolekcija ar neizrunātiem atlikumiem. 

Lai piezvanītu ar Tele Plus, sākumā jāuzspiež bezmaksas servera pieejas numurs, bet, kad sākas balss paziņojums, jāievada PIN kods. Tad jāievada abonenta numurs un jānospiež #. Kartes atlikumu palīdzēs uzzināt speciālais balss pakalpojums. Lietotājam ir iespēja atjaunot kartes limitu, atrodoties jebkura pasaules malā, ieskaitot naudu norādītajā rēķinā.

 

Liberālajā tirgū

2002. gada 27. novembrī SIA Telekomunikāciju grupa ir saņēmusi publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālo licenci, kas dod iespēju izveidot, attīstīt un ekspluatēt publisko fiksēto telekomunikāciju tīklu un sniegt publiskos telekomunikāciju pakalpojumus.

Lai piedāvātu klientiem iekšzemes sarunu pakalpojumus jaunajā, liberalizētajā tirgū, šī procesa dalībniekiem ir ne tikai jāizstrādā mārketinga stratēģija, bet arī jānodrošina tehniskā bāze. SIA Telekomunikāciju grupa  darbinieki uzskata, ka šie uzdevumi uzņēmumam nesagādās problēmas.

Liberalizācijas process tagad atrodas sākuma posmā, un pagaidām aktivitāte, kas liecinātu, ka tuvākajā laikā situācija fiksēto pakalpojumu sfērā var strauji mainīties, nav manāma. Lai gan nākotne sola sīvu konkurenci, SIA Telekomunikāciju grupa speciālisti ir pārliecināti, ka uzņēmums ienāks jaunajā tirgus attīstības periodā kā spēcīgs sāncensis un stabils partneris.

 

Marina VĒVERE

 

 

 

TELE PLUS kartes var iegādāties:

 

·         degvielas uzpildes stacijās Viada un Lukoil visā Latvijā;

·         preses kioskos Plus Punkts visā Latvijā;

 

Rīgā

·         tūrisma aģentūrās Latvia Tours, Kaļķu ielā 8; Rīgas Tūrisma Aģentūra, Aspazijas bulvārī 24; Salamandra Tūre, A. Čaka ielā 52/2; Astra Tūre, Mazā Pils ielā 5; Meridiāns-Omnibuss, Ģertrūdes ielā 44a;

·         veikalos Elkor Telekom un Elkortehnika;

·         veikalā Wega, universālveikalā Centrs, 3. stāvā;

·         veikalā Remingtons, tirdzniecības centrs Stacija, 2. stāvā;

·         interneta klubā  Loids, M. Nometņu ielā 32;

·         Rēriha grāmatnīcā, A. Čaka ielā 26 un 50;

·         MultiCom Plus, Brīvības ielā 102 un 112; Tērbatas ielā 36; Marijas ielā 18; Uzvaras bulvāris 3ą;

·         Santeks Holdings, Kr. Barona ielā 25; Avotu ielā 31; Buļļu ielā 72; Ilūkstes ielā 40; Gogoļa ielā 4/6;

·         Tele Video Remonts, Stabu ielā 30;

·         SIA Teimurs, Silikātu ielā 7;  

·         Dita S, Upes ielā 8;

·         Mecenāts SIC, Rīgas Kongresu namā, 408. kab.;

·         Ergo, Kr. Valdemāra ielā 37a-12;

·         Pegasus International, Kaļķu ielā 11a;

·         Eiro Stars, Ģertrūdes ielā 33/35-306;

·         LUTK, Ģertrūdes ielā 9;

·         TA Viktorija, Jelgavas ielā 36–113;

·         C & K, Brīvības ielā 99–5;

·         LATED, Ģertrūde ielā, 19/21-4;

·         Remaco, Kr. Barona ielā 70;

·         Galaksis, Parādes ielā 1-33;

 

Daugavpilī

·         Hallo, Daugavpilī, Rīgas ielā 22;

·         Mikss Serviss, Daugavpilī, Lāčplēša ielā 28-6;

·         Berga bazārs, Daugavpilī, Mihoelsa ielā 66; Liepājā,  Lielā ielā 11; Ventspilī Ganību ielā 8.

 

Liepājā

·         Berga bazārs,  Lielā ielā 11;

 

Ventspilī

·         Berga bazārs, Ganību ielā 8.

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001