Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Kyocera Mita svin Ecosys tehnoloģiju 10. gadadienu

   

Kyocera Mita svin 10 gadadienu Ecosys tehnoloģijām

Autors

Rediģēja

Zīmes

Foto

Nodaļa

Danlats

Gunta 

4200

Pa e-pastu

Danlats Baltija

Saskaņots

Gundega xxxx

Fails

Atbildīgais

Lappuses

 

Gundega 27.02

Sp1-danlats.doc

Brigita

1+1 rekl.

 

 

Kyocera Mita svin Ecosys tehnoloģiju 10. gadadienu

 

Jau pagājuši 10 gadi kopš melnbalto lāzerprinteru tirgū ienāca Kyocera Ecosys tehnoloģijas un noteica jaunus kvalitātes standartus. Turklāt Kyocera Mita novatoriskās Ecosys tehnoloģijas joprojām ir tirgus līderes.

 

Ecosys tehnoloģijas, apsteidzot laiku, izraisīja īstu apvērsumu printeru tirgū. Līdz šim to ražošanas industrijā būtiskākais bija tikai pašas iekārtas cena, taču Kyocera Mita pierādīja, ka printerim svarīgas ir arī ekspluatācijas izmaksas, piemēram, cena par vienas lapas izdruku.

 

Atšķirībā no kasetņu tehnoloģijas, kura tiek lietota mums plaši pazīstamajos lāzerprinteros, Ecosys balstās uz bezkasetņu tehnoloģiju, kurā ietilpst maza diametra ļoti izturīgs printera fotocilindrs un citas ilgi kalpojošas sastāvdaļas, tādēļ ir jāmaina tikai toneris, nevis visa kasetne.

Ecosys nav tikai tehnoloģija, bet gan princips, kurš balstās uz koncepciju.

 

Kyocera’s Ecosys risinājumi, kas ir draudzīgi videi un ietaupa jūsu naudu, balstās uz trim galvenajiem principiem:

 

q       ekonomiju - tehnoloģijai ir zemas ekspluatācijas izmaksas;

q       ekoloģiju – apkārtējās vides aizsardzība, samazinot piesārņojumu un palielinot enerģijas izlietošanas efektivitāti;

q       sistēmas drukas iespējas – piedāvā augstu darba efektivitāti un organizāciju visam birojam (plašais aprīkojums – dažādu papīra padeves kasešu, šķirošanas iekārtu u. c. iespēju klāsts, arī programmatūra, printerim strādājot vienotā tīklā).

 

Parasti lāzerprintera kasetne sastāv no attīrīšanas mehānisma un tonera. Kad toneris tiek iztērēts, bieži vien jau pēc 2 500 vai 10 000 lapu izdrukas, visa kasetne ir jāmaina. Kyocera Corporation viceprezidents Yasuo Nishiguchi par to saka tā: “Kad jūsu automašīnai beidzas degviela, vai jūs tūdaļ pilnībā maināt visu motoru?“ Ecosys tehnoloģijas pamatā ir ļoti izturīgs keramisks fotocilindrs, tāpēc nepieciešams atjaunot tikai toneri.

 

Kyocera Mita Ecosys tehnoloģija ir unikāla. Augstākā kvalitāte, ilgi kalpojošas sastāvdaļas un plašais papildiekārtu klāsts, kurš nodrošina visoptimālāko biroja darbu ar viszemākajām ekspluatācijas izmaksām par vienas lapas izdruku salīdzinājumā ar citiem printeriem šajā klasē.

Ilgi kalpojošo sastāvdaļu iekļaušana kopētājos un multifunkcionālajās iekārtās nodrošina viszemākās ekspluatācijas izmaksas un servisa nepieciešamību. Kyocera Mita nākotnē plāno, ka katrs produkts atbildīs Ecosys standartiem.

 

Ecosys nav tikai vienkāršs papildinājums, tas ir un vienmēr būs svarīgākais tehnoloģiju uzbūvē un attīstīšanā. Kyocera Mita attīsta Ecosys tehnoloģiju arī krāsu printeriem, kopētājiem un multifunkcionālajām iekārtām, līdz 2001. gadā tika prezentēts pirmais krāsu Ecosys lāzerprinteris – FS-8000C.

 

Pirmais uz Ecosys tehnoloģijas bāzes radītais printeris dienasgaismu ieraudzīja 1992. gadā, un tas bija FS-1050. To testēja populārais vācu žurnāls PC Magazine, un profesionāļi atzina, ka printeris ir pats lētākais pasaulē, jo ar to varēja izdrukāt 300 000 lapu bez fotocilindra maiņas, līdz ar to vienas izdrukas cena, salīdzinot ar konkurentiem, bija par 100 procentiem lētāka.

 

Pēc sešiem gadiem tas pats vācu izdevums nolēma atkārtot testu, bet šoreiz ar Kyocera Mita FS-3700+ un pieciem dažādiem konkurentu modeļiem. Pēc pusgada ilga testa tika noskaidrots uzvarētājs, un tas atkal bija Kyocera Mita FS-3700+ ar viszemākajām ekspluatācijas izmaksām, vienkāršu lietošanu un apkopi, kā arī augstu drukas kvalitāti.

 

1997. gadā Vācijā Kyocera Mita FS-1700 saņēma Zilā eņģeļa (Blue Angel) zīmi, vienu no prestižākajām apkārtējās vides godalgām, kura apliecina vairākus videi draudzīgus faktorus: ozona līmeni, piesārņojuma daudzumu u. c.

Tajā pašā gadā Kyocera Mita piedāvāja pilnīgi jaunu videi draudzīgu printeri FS-600 ar jaunu dizainu, kuru izstrādāja F. A. Porše.

 

Par Ecosys tehnoloģijas unikalitāti un plašajām iespējām varēsiet pārliecināties paši, apmeklējot Kyocera Mita stendu 10. starptautiskajā informācijas tehnoloģiju, telekomunikāciju un biroja risinājumu izstādē Baltic IT&T 2003, kura norisināsies Skonto hallē no 2. līdz 4. aprīlim.

Gaidīsim jūs ciemos!

 

Kyocera logo

 

Oficiālais Kyocera Mita

pārstāvis Latvijā

SIA Danlats Baltija

Kuģu ielā 11, Rīga, LV-1048

Tālr. 7452202, fakss 7452203

e-pasts: info@danlats.lv

www.danlats.lv

 

www.kyoceramita.com

www.kyoceramita-europe.com

www.kyocera.com

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001