Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

BlackBerry viedtālruņi tagad arī Latvijā

   

Vairāk nekā 8 miljoni lietotāju vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē – tagad arī Latvijas klientiem ir pieejams leģendārais BlackBerry viedtālrunis

 

Vai vēlaties pievienoties astoņiem miljoniem BlackBerry viedtālruņu lietotāju? Tagad jūs to varat, jo divi leģendārā BlackBerry viedtālruņa modeļi – BlackBerry Pearl 8100 un BlackBerry Curve 8310 – kļuvuši pieejami arī Latvijā. Elegants, lietišķs, prestižs – tieši kā radīts jaunam, veiksmīgam biznesmenim, kurš jau plūcis pirmos panākumu laurus.     

BITE sadarbībā ar Vodafone sāk piedāvāt godalgoto BlackBerry viedtālruni, kas ir īpaši radīts, lai apvienotu visas bezvadu informācijas tehnoloģijas – e-pastu (push e-mail), mobilos sakarus, interneta faksu, internetu u. c. Tas tiek uzskatīts par vienu no veiksmīgākajām inovācijām pasaulē. BlackBerry ir ne tikai biznesa, bet arī dzīvesstila sastāvdaļa, kas ir neaizstājama arī slavenību ikdienā. Andželīna Džolija, Džordžs Klūnijs, Natālija Portmane, Anna Kurņikova, Breds Pits, Kamerona Diaza, Madonna un daudzi citi izmanto tieši BlackBerry.

 

BlackBerry Pearl 8100 izceļas ar spožu un stilīgu dizainu, šis godalgotais viedtālrunis nodrošina spēcīgas sakaru un bagātīgas multimediju iespējas, tostarp fotokameru, mūzikas un video atskaņotāju, kā arī paplašināmu atmiņu, lai varētu saglabāt vairāk informācijas.

BlackBerry Curve 8310 ir jaudīgs un ērts viedtālrunis, kuram ir pilna QWERTY klaviatūra, saglabājot kompaktu izmēru. Viedtālrunim ir plašas multimediju iespējas, kā arī iebūvēts GPS, kas atbalsta ar vietas noteikšanu saistītas programmas un pakalpojumus, piemēram, plānošanu pēc kartes un navigāciju.

 

Vai zināt, ka ar BlackBerry palīdzību dienā tiek atgūtas 63 minūtes, mēnesī 23 stundas un gadā – pusotrs mēnesis no jūsu dārgā laika?! Un to, ka kopā ar BlackBerry jūsu darba efektivitāte uzlabojas par 29 procentiem? Padodieties vilinošajam kārdinājumam un izmēģiniet!

BlackBerry viedtālruņi pieejami BITES salonos visā Latvijā.

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001