Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Baltkom Digitālais komunikāciju centrs – augsto tehnoloģiju un stila gardēžu iedvesmai

   

Šovasar Baltkom svinīgi atklāja Latvijā pirmo Digitālo komunikāciju centru, kas ir modernākā un stilīgākā klientu apkalpošanas vieta Rīgā. Līdz ar centra atklāšanu uzņēmums prezentēja arī jauno klientu apkalpošanas koncepciju, kuras pamatā ir atvērtība, individuāla pieeja un kompetence.

Caur hologrammu gaisīgumu – biznesa nopietnībā

- Jaunā digitālo komunikāciju centra galvenais uzdevums ir palīdzēt klientiem izprast viņu vajadzības un rast tām labāko iespējamo risinājumu. Ar šo centru mēs vēlamies iedvesmot savus klientus panākumiem, labākai un pilnvērtīgākai dzīvei, ne velti mūsu jaunais Baltkom moto ir Tehnoloģiju iedvesmots, - centra atklāšanā sacīja Baltkom TV komercdirektors Juris Ķezberis. Baltkom digitālo komunikāciju centra vizuālo risinājumu veidojis dizaina nams Pieci ezeri/H2E, galvenā māksliniece Ingūna Elere. Centra skatlogā ir uzstādīts Baltijā unikāls lielformāta holoekrāns (hologrāfijas stikla ekrāns), kas rada attēla gaisīguma efektu. Attēls ir caurspīdīgs un rada sajūtu, ka veidojas tukšā telpā, bez ekrāna un televizora. Šāda veida ekrānus savās tirdzniecības vietās Eiropā ir izvietojuši tādi zināmi zīmoli kā Hugo Boss, L'Oreal Paris u.c.

Centra telpās ir izvietota arī kompleksā kinozāles sistēma ar plazmas ekrānu un videoprojektoru, ko ierīkojusi kompānija SIA HI END COLLECTION. Kinozāles kompleksā ietilpst vienota apgaismojuma vadība - gan izolējošie aizkari, gan atsevišķas gaismekļu grupas, kuru vienotu vadību nodrošina universālā pults. Līdz ar jaunā centra atklāšanu Baltkom būtiski pilnveidojis arī klientu apkalpošanas koncepciju. Pieaugot uzņēmuma abonentu skaitam, uz pusi palielināts arī Baltkom kontaktu centra operatoru skaits, kas turpmāk 24 stundas diennaktī būs gatavi uzklausīt visus iedzīvotāju jautājumus un lūgumus pēc tehniskā atbalsta.

 

 

 

No TRIO līdz QUATRO

Baltkom digitālā TV piedāvā arī pakalpojumus, kuri aktivizējami un autorizējami, sūtot īsziņu. Uzlabota Baltkom filmu SMS pasūtīšanas sistēma. Piemēram, ar īsziņu starpniecību klienti var saņemt informāciju par kanāla Premiere jaunajām filmām. Īsziņas tiek izmantotas, lai atgādinātu abonentiem par rēķina apmaksas termiņa beigām. Vienlaikus Baltkom arī aktīvi strādā, lai jau šā gada rudenī mobilie sakari kļūtu par neatņemamu uzņēmuma pakalpojumu kompleksa sastāvdaļu, ļaujot ar viena operatora pieslēgumu nodrošināt visas ģimenes vajadzības, ietaupīt līdzekļus un saņemt vienotu, kompetentu servisu un tehnisko atbalstu. Jaunais QUATRO komplekts būs orientēts gan uz jau esošajiem Baltkom TRIO (internets, digitālā TV, fiksētie telefonsakari) abonentiem, gan visu citu pakalpojumu lietotājiem un interesentiem. QUATRO pakalpojuma ietvaros tiks piedāvāti vairāki mobilo sakaru pieslēgumi.

 

 

www.baltkom.lv

 

Telekomunikāciju un abonenttelevīzijas uzņēmums Baltkom ir Latvijā lielākais digitālās TV un kabeļtelevīzijas operators, kas vietējā tirgū darbojas jau vairāk nekā 16 gadu. Tā kopējais abonentu skaits jau sasniedzis 200 000, bet darbinieku skaits - 350. Baltkom abonentiem piedāvā vairāk nekā 100 TV programmu, kā arī sniedz fiksēto telefonsakaru un interneta pakalpojumus. 2006. gadu telekomunikāciju uzņēmums Baltkom noslēdza ar 9 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 43 procentiem vairāk nekā 2005. gadā, kad uzņēmums strādāja ar 6,3 miljonu latu lielu apgrozījumu.

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001