Sakaru Pasaule - urnls par
modernm komunikcijm

  
  


Atpaka Jaunais numurs Arhvs Par mums Meklana

Mobilais internets

   

GSM

Mūsu steidzīgajā laikā, kad mobilais telefons ir kļuvis par dzīves normu un bez tā ikdienas gaitas reti kurš spēj iztēloties, arī mobilais internets ir sācis uzvaras gājienu. Nepieciešamība pēc komunikācijas interneta vidē vai piekļūšana informācijas resursiem, kuriem vajadzīgs interneta pieslēgums, kļūst par ikdienu.

 

Protams, bezvadu interneta pieslēgumu spēj nodrošināt arī mobilais telefons un plaukstas dators, bet ilglaicīgi ar šāda veida savienojumu strādāt ir apgrūtinoši. Tam nav ne pietiekama datu pārraides ātruma, ne ekrāna, ne klaviatūras. Šīs tehnoloģiskās iespējas nav domātas ilglaicīgam darbam interneta vidē.

Risinājums ir portatīvais dators ar bezvadu interneta pieslēgumu Wi-Fi. Viesnīcas, lidostās, kafejnīcās, konferenču centros Wi-Fi bezvadu interneta pieslēgums tiek nodrošināts citviet bez maksas, citviet par atsevišķu samaksu, taču Wi-Fi darbības zona ir no 50 līdz 100 metriem. Tāpēc, ja būs nepieciešams interneta pieslēgums, ne vienmēr būsiet Wi-Fi darbības zonā.

Taču izeja šai situācijai ir. Piekļūt internetam ar portatīva datora palīdzību, izmantojot mobilo GSM piekļuvi, var praktiski jebkurā vietā, kur ir mobilo pakalpojumu tīkla nodrošinājums. Tam ir vajadzīga tikai Broadband Wireless Data Card platjoslas datu pārraides karte. Ievietojot to portatīvajā datorā, jūs spēsiet piekļūt internetam praktiski no jebkuras vietas, ja tā atrodas mobilā operatora tīkla pārklājuma zonā. Maksimālais datu pārraides ātrums ir 3,6 Mbit/s, kas ir pietiekams ne tikai tekstuālas informācijas sūtīšanai vai saņemšanai, bet arī grafiskas un pat video.

Kartes iegādes iespējas ir visnotaļ elastīgas un pretimnākošas - gan izvēloties tarifu plānu ar neierobežotu datu pārraides apjomu, gan lietotājiem, kuriem ir noteikts datu pārraides apjoms. To var nopirkt uzreiz vai izvēlēties ikmēneša maksājumus.

Iespējamie varianti mobila interneta iegādei, ko piedāvā TG Mobile, ir aplūkojami tabulās. Visas cenas ir norādītas ar PVN (18 %).

 

Tarifu plāns

Maksimālais ātrums

Datu apjoms

Abonēšanas maksa Ls

 

 

 

 

Pro

3,6 bit/s

Neierobežots

39

Standart

1,8 bit/s

Neierobežots

26,20

Mini (katrs nākamais Mbits maksā 0,30 latu)

0,5 bit/s

500

17,59

 

Ikmēneša maksājums par datu karti atkarība no nomaksas termiņa:

Modelis

Cena Ls

Option PCMCIA 1,8 bit/s

117,54

Option PCMCIA GT Fuji Lite 3,6 bit/s

133,03

Option USB ICON II

129,39

 

Ikmēneša maksājumi

24 mēneši

36 mēneši

Modelis

 

 

Option PCMCIA 1,8 bit/s

4

2,50

Option PCMCIA GT Fuji Lite 3,6 bit/s

5

3,50

Option USB ICON II

4

2,50

 

Papildu informācija pa diennakts tālruni 27220777.

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001