Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Pasaulē pirmā mājas bezvadu multimediju sistēma Ruckus MediaFlex

   

Media Flex maršrutētājs (rūteris)

 

Tehnoloģijas attīstās arvien straujāk. Arī platjoslas interneta pakalpojumu sniedzēji, kuri līdz šim piedāvāja interneta pieslēgumu ar pastāvīgu un augstu datu pārraides ātrumu, sāk sniegt klientiem jau nākamās paaudzes multimediju pakalpojumus.

 

Mājas bezvada tīkla izmantošana līdz šim bija gan pakalpojuma piegādātāju, gan lietotāju klupšanas akmens, jo videostraumēšanai ir nepieciešama droša un nepārtraukta tīkla vide. Tipveida standarta tīkla ražojumi var pieļaut lielas joslas platuma svārstības un pārraides kļūdas, tādējādi izraisot biežus video skatīšanās pārtraukumus.

Wi-Fi (Wireless Fidelity) plaši izmanto lokālo bezvadu tīklu veidošanai. Tomēr šī tehnoloģija ir lielā mērā optimizēta datiem, tādējādi uzrāda neadekvātu diapazonu, nevienmērīgu pārklājumu, neatbilstošu darbību un citus pārraides traucējumus.

 

MediaFlex

Pasaules vadošie bezvadu un tīklu tehnoloģiju eksperti no vairākām nozares kompānijām (Cisco Systems, Nortel Networks, Fore Systems, Iospan, VxTel un Packeteer) apvienojās Ruckus komandā, lai attīstītu nākamās paaudzes mājas bezvadu tīklu. Ruckus komanda var lepoties ar to, ka ir izstrādājusi pasaulē pirmo mājas bezvadu multimediju izplatīšanas sistēmu – MediaFlex.

Ruckus MediaFlex maršrutētājs ir unikāls tīkla aprīkojuma un programmatūras tehnoloģiju apvienojums – pirmā un vienīgā multimediju servisa platforma, kas nodrošina drošu un nepārtrauktu multimediju pārraidi ar Wi-Fi standartu 802.11 jebkurā mājas vietā. MediaFlex apvieno novatoriskas tehnoloģijas, kas ļauj pārraidīt standarta un augstas kvalitātes (uz IP balstīta) digitālo TV (IPTV) signālu, kas ietver balss, video un datu vienlaikus izplatīšanu pa Wi-Fi.

 

BeamFlex un SmartCast

Sistēmā ir iekļautas inovatīvas un patentam pieteiktas BeamFlex un SmartCast tehnoloģijas, kas tieši paplašina Wi-Fi signālus, pastāvīgi virza radiofrekvences signālus apkārt traucējumiem un izvēlas ētera plūsmu, kurai dot priekšroku. Lietotājs iegūst skaidru balss pārraidi, video, IPTV un datu straumēšanu uz jebkuru mājas vietu.

 

Elastīga sistēmas arhitektūra

Ruckus MediaFlex maršrutētājs atbalsta WAN pieslēgvietu, līdz pat četrām LAN pieslēgvietām un kalpo arī par mājas bezvadu pieslēguma izeju. MediaFlex maršrutētājam ir elastīga arhitektūra, kas ļauj saliktās pieslēgvietas definēt kā WAN pieslēgvietas un pievienot daudzu pieslēgvietu platās saites izejai.

Daudzi pakalpojumu sniedzēji ir izstrādājuši savus tīklus tā, lai atdalītu videotīklus no datu pārraides tīkliem, iepriekš veicot platās saites izejas konfigurāciju tā, lai videoplūsma tiktu virzīta uz vienu pieslēgvietu, bet datu plūsma – uz citu. MediaFlex arhitektūra ļauj mājas lietotājam pievienot MediaFlex maršrutētāju tieši platās saites izejai, izmantojot atsevišķu video un datu pieslēgvietu.

 

Rīcības brīvība

Atšķirībā no citām tirgū piedāvātajām Wi-Fi sistēmām Ruckus MediaFlex maršrutētājs nepārtraukti novēro bezvadu vidi, vada RF signālus apkārt interferencei un sakārto dažādus datu plūsmas tipus pēc to prioritātes nosūtīšanai pa gaisu.

Ar Ruckus MediaFlex sistēmu klienti tagad var brīvi izplatīt un baudīt multimediju saturu jebkurā mājās vietā un bez jebkādiem vadiem. Lietotāji var straumēt video no jebkuras mājas vietasmediju saņēmējam, kas atrodas, piemēram, pie televizora viesistabā, neierīkojot jaunus Ethernet kabeļus. Pakalpojuma sniedzēji plāno paātrināt pakalpojuma izvēršanu, paplašināt tā iespējas un pazemināt ierīkošanas maksu, tādējādi padarot jaunākās paaudzes multimediju tehnoloģiju pieejamu plašam klientu lokam.

 

Pieprasiet Ruckus MediaFlex lielākajos datoru veikalos Latvijā!

Oficiālais izplatītājs - SIA Telegrupa Globāla

info@tglobal.lv

www.tglobal.lv

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001