Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Panasonic Blu-ray ienāk Eiropas tirgū

   

PANASONIC BLU-RAY IEVIEŠANA EIROPAS TIRGŪ 2006

 

Viens no vadošajiem DVD izstrādājumu attīstības līderiem —Panasonic — ir gatavs pārņemt vadību Blu-ray formāta ieviešanā Eiropas tirgū. CeBIT - 2006 laikā uzņēmums ne tikai dalījās nākotnes iecerē sākt augstas izšķirtspējas (High definition — HD) Blu-ray datoraparatūras ieviešanu, bet arī atklāja faktorus, kas sekmētu šī nākamās paaudzes HD formāta pieņemšanu.

Straujā augstas izšķirtspējas televīzijas attīstība ir izraisījusi patērētāju pieprasījumu pēc jau ierakstītām HD filmām un iespējas ierakstīt HD saturu mājas apstākļos. HD formātu ir iecienījušas lielākās Holivudas studijas, piemēram, Twentieth Century Fox, Buena Vista, MGM, Warner Brothers, Paramount, Sony Pictures un Lions Gate. Turklāt, lai atbalstītu filmu studiju centienus piedāvāt filmas BD-ROM formātā, Panasonic atklājis BD-ROM eksperimentālo ražotni ASV Kalifornijas štata pilsētā Toransā. Ciešā sadarbībā ar filmu studijām un to partneriem, kas kopē filmas, Panasonic pielāgo disku ietilpību viņu prasībām. Līdz ar Blu-ray datoraparatūras ieviešanu tirgū, tiks piepildītas gan satura nodrošinātāju, gan patērētāju vēlmes.

Šāgada izstādē CeBIT Panasonic paziņoja par ieceri rudenī Eiropas tirgū ieviest Blu-ray disku atskaņotāju, kurā varēs atskaņot arī visus DVD formātus. Savstarpējā saderība ar citiem videoformātiem ir būtiska Blu-ray priekšrocība. Panasonic Blu-ray atskaņotājam ir pilnas izšķirtspējas (1920x1080) progresīvās izvades iespējas, un tas piedāvā pirmklasīgu attēla un skaņas kvalitāti. Šis atskaņotājs ir uzskatāms par uzņēmuma pilnas izšķirtspējas mājas kinozāļu koncepcijas stūrakmeni. Lai atvieglotu savienojuma izveidošanu ar citām audio/video ierīcēm, Blu-ray atskaņotājam būs HDAVI kontroles funkcija. Šī kontroles tehnoloģija ir Panasonic īpašums, un tā veidota, ņemot par pamatu HDMI formātu un saskarnes. HDAVI kontroles funkcija ļauj ieslēgt mājas kinozāli, pieskaroties tikai vienai tālvadības pults pogai. Panasonic jau ir sācis ar HDAVI kontroles funkciju papildināt VIERA PDP displejus, DIGA DVD rakstītājus un mājas kinozāles.

Lai apmierinātu patērētāju vajadzības pēc augstas izšķirtspējas ierakstiem, Panasonic piedāvās arī tukšus 25 GB un 50 GB divslāņu diskus, kuros ierakstus var veikt atkārtoti, turklāt tiem var pielāgot lielu ierakstīšanas bitu ātrumu. 

Lai saņemtu plašāku informāciju, apmeklējiet mūsu vietni internetā: www.panasonic-europe.com

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001