Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Telekomunikāciju laukā – spēcīgs čehu spēlētājs

   

TELELKOMUNIKĀCIJU LAUKĀ – SPĒCĪGS ČEHU SPĒLĒTĀJS

 

Telegrupa Globāla SIA, kas Latvijā pazīstams kā strauji augošs telekomunikāciju operators un darbojas ar zīmolu T Global, ir kļuvis par Čehijas firmas 2N TELEKOMUNIKACE produktu izplatītāju (vairumtirgotāju) Baltijas valstīs. Latvija ir to vairāk nekā 50 pasaules valstu vidū, kurās ir pieejami visi šīs firmas telekomunikāciju produkti un tehnoloģijas.

 

Tā sāka darboties 90. gadu sākumā, taču darbības vērienīgā izaugsme liecina par patiesu veiksmes stāstu. Latvijas partneri uzskata, ka 2N TELEKOMUNIKACE produkti pārstāv augstāko pasaules kvalitātes līmeni. Eiropā tie tiek izplatīti ar zīmolu Ateus ®. Firmas biznesa filozofija un produktu stratēģija ir orientēta uz klienta biznesa sekmīgu attīstību. Jauno 2N produktu popularitāte pasaules tirgū saistīta ar nozīmīgu tehnoloģisko jauninājumu ieviešanu, lai uzlabotie un jaunradītie produkti sniegtu klientam ne tikai jaunas iespējas, bet arī izdevīgas cenas.

 

Fiksēto mobilo tālruņu funkcionalitātes salīdzinājums.

 

Funkcija

2N EasyGate

2N SmartGate

Nokia 32

Telular

Ports

FXS

FXS + FXO

FXS + FXO

FXS + FXO

vārteja līnijas pagarināšanai

DialThru

Bērnu zvans

Seko man

Duālās frekvences melodijas

SMS sūta ienākošais savienojums

Flash

Avots: 2N Telekomunikace

 

2N jaunākie produkti

GSM vārtejas (fiksētās šūnu galiekārtas)

Tās ir iekārtas, kas nodrošina lētu fiksētā tālruņa savienojumu ar mobilo GSM tīklu. Ievietojot vienu vai vairākas SIM kartes GSM Gateways iekārtā, no fiksētā tālruņa iespējams ne tikai zvanīt, bet arī sūtīt un saņemt SMS, faksa vēstules, piekļūt internetam no liela attāluma. GSM Gateways šeit kalpo par mobilā tālruņa aizvietotāju, precīzāk – fiksētā-mobilā telefona centrāle, kas nodrošina savienojumu ar mobilo tīklu.

Tirgū ir četras GSM Gateways tipa iekārtas, kas nodrošina šos pakalpojumus atkarībā no klienta vajadzībām:

  2N Analogue GSM Gateways;

- 2N PRI GSM Gateways;

- 2N BRI GSM Gateways;

- 2N VoIP GSM Gateways.

 

UMTS vārtejas (fiksētā UMTS galiekārta, UMTS maršrutētājs)

Tā ir fiksētā bezvadu centrāle, kas nodrošina GSM (2G) tīklu savienojumus ar UMTS (3G) tīklu. Ierīce nodrošina lielu kapacitāti un datu pārraides ātrumu, kā arī zemas izmaksas salīdzinājumā ar 2G tīkliem, tādējādi 2G tīklu operatoriem ir radītas jaunas iespējas attīstīt multimediju pakalpojumus klientiem.

 

PBX (biroja telefona centrāle) komunikācijas platforma

Tiek piedāvātas piecas iekārtas.

 

·         PBX, IP PBX komunikācijas sistēmas

- GSM, VoIP, PRI, BRI, analogais interfeiss

- Liels GSM kanālu skaits

- SMS sūtīšana IP tīklā, lietojot SMTP

·         PBX, IP PBX komunikācijas sistēmas

- VoIP, ISDN PRI & BRI, analogais interfeiss

- H.323 un SIP protokoli

- Modulāra sistēma, klientu kontaktu (CRM) risinājums

- Ekonomiski izdevīgas izmaksas

·         Mobilās PBX, IP PBX komunikācijas sistēmas

- VoIP, ISDN BRI, analogais interfeiss

 - H.323 un SIP protokoli

- Modulāra sistēma, klientu kontaktu (CRM) risinājums.

·         2N Mobility Extension 

 nodrošina iespēju biroja fiksēto telefonu lietot kā mobilo telefonu.

·         Biroja telefona centrāļu (PBX) funkciju papildināšana

- Pievienojama jebkuram PBX tipam

- Mērogojama sistēma

- Darbinieki kļūst mobilāki

 

Durvju un liftu tālruņi

2Entry Helios home intercom ir jauns produkts, kam salīdzinājumā ar pašreizējiem domofoniem ir daudz plašāks iespēju spektrs. Tas ļauj sarunāties ar apmeklētāju un atvērt durvis no parastā telefona. Ierīci ir iespējams viegli pielāgot dažādām lietotāja vajadzībām, to skaitā ar kontroles iespējām. Zvanīšanai un durvju atvēršanai ir apgaismota ciparu tastatūra, kas reaģē uz pirksta pieskārienu attiecīgajam ciparam.

2N EntryCom home intercom ir divpusējas komunikācijas ierīce durvju zvaniem un durvju atvēršanai. Tā kā šī ir modulāra sistēma, tad, lietojot tastatūru uz domofona, to var izmantot arī zvanam uz fiksēto telefonu (atmiņā var saglabāt 54 numurus).

2N Lift Easy Talk intercom ir divpusējas komunikācijas ierīce liftiem, kur tā aizvieto tradicionālo stop pogu. Tās lielākā priekšrocība - savienojumam nav nepieciešams autonoms strāvas avots. Var lietot parasto publiskā telefona tīklu, biroja telefona centrāli vai GSM vārteju. Ierīce ir ļoti piemērota karstajiem zvaniem avārijas situācijās un tā ir drošāka, jo nav jālieto trauksmes pogas.

 

Apsardzes sistēmas

2N GuardGate security system ir komunikācijas vārteja, kura izmanto GPRS/LAN datu pārraides tīklu un dod iespēju iegūt savienojumu ar jebkura tipa kontroles pulti trauksmes ziņojumu centrā. Interneta bojājuma gadījumā visa informācija kā rezerves kopija tiek nosūtīta pa telefona līniju. Šāds risinājums nodrošina efektīvāku apsardzes sistēmas darbu.

Salīdzinājumā ar pašlaik lietotajiem parastā telefona, radio vai GSM tīkliem GPRS/LAN nodrošina zemākas izmaksas.

 

Kopumā 2N produkti neapšaubāmi sniedz jaunu pievienoto vērtību ikvienā uzņēmumā izmantotajām iekārtām un tehnoloģijām. Tie visi ir elastīgi, ērti salāgojami un pieslēdzami, kā arī vienkārši lietojami. Telegrupa Globāla SIA speciālisti nodrošina konsultācijas un augstas kvalitātes servisu visiem produktiem un tehnoloģijām.

 

Telegrupa Globāla SIA

2N Telekomunikace a.s. produktu izplatītājs Baltijas valstīs

Tālr. 7799000

Fakss 7799001

E-pasts: info@tglobal.lv

www.tglobal.lv

www.2n.cz/export  nav taada] vienkaarshi http://www.2n.cz

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001