Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Kad netiekat galā paši vai kas ir IT ārpakalpojumi

   

DEAC piedāvā JAUNU pakalpojumu - DATORTEHNIKAS NOMA

 

Mūsdienās jebkurš uzņēmums izmanto datortehniku un programmatūru, pieslēdzas internetam, saslēdz tīklā printeri, skeneri, kopētāju un citas iekārtas. Lai to nodrošinātu, ir jāpiesaista IT administrators, kurš uzstāda iekārtas, instalē un uztur tās, konsultē uzņēmuma darbiniekus IT jautājumos, rūpējās par datu drošību, par sistēmas darbību u.c.. Šim nolūkam ir jāveido savs IT departaments vai jāpiesaista palīdzība no malas - jāizmanto IT ārpakalpojumi.

 

Tagad arvien vairāk uzņēmumu izprot ārpakalpojumu būtību un priekšrocības salīdzinājumā ar savu resursu uzturēšanu. Ārpakalpojumu izmantošana ļauj uzņēmējiem maksimāli koncentrēties uz uzņēmuma pamatdarbību, taupīt laiku un naudu, turklāt ir kāds, no kā prasīt atbildību.

 

Jauns pakalpojums – IT administratora noma

IT uzņēmums DEAC bija viens no pirmajiem, kas Latvijā sāka piedāvāt tā sauktos 100 % IT ārpakalpojumus jeb outsourcing, kas nozīmē, ka uzņēmumiem nav jāveido vai jāuztur pašiem sava IT nodaļa. Šis pakalpojums bieži tiek transformēts tā, lai klienta IT administrators saņemtu profesionālu atbalstu ikdienas darbā. Zem termina 100 % IT ārpakalpojums slēpjas arī datortehnikas ilgtermiņa noma un uzturēšana, kas klientam ļauj taupīt laiku, naudu un optimizēt darbu attiecībā uz IT jautājumiem. Uzņēmuma vadībai ir paredzami ikmēneša fiksētie maksājumi, kas dod iespēju neiesaldēt finansiālos resursus datortehnikā un programmnodrošinājumā un ļauj maksimāli koncentrēties uz uzņēmuma pamatdarbību.

DEAC veic uzņēmuma IT nodaļas funkcijas vai pastiprina tās - konsultē, uzstāda, remontē un apmāca. DEAC ilggadējā pieredze, sakārtotā infrastruktūra un Microsoft augstākā partnera statuss (Microsoft Gold Certified Partners) nodrošina iespēju piedāvāt kvalitatīvu servisu, tehniku un programmnodrošinājumu nomai. Šai pieredzei jau ir uzticējušies vairāki klienti, kuriem DEAC ir pārņēmis IT nodaļas darbu vai daļēji pilda tās funkcijas, palīdzot uzņēmējiem taupīt laika un naudas resursus.

 

70 darbinieku uzņēmums iztiek bez IT speciālistiem

DEAC klients ir viens no kokapstrādes nozares līderiem SIA Markuss. Uzņēmumā strādā aptuveni 70 darbinieku, un visus IT jautājumus risina DEAC speciālisti. - Sadarbība ar DEAC ir piecus gadus ilga. Pēdējā gada laikā DEAC uztur visu IT, mūsu birojā rūpējas par datortehniku, nodrošina interneta pieslēgumu, e-pasta sistēmu, DEAC datu centrā glabājas visa SIA Markuss informācija, piemēram, grāmatvedības programma un loģistikas sistēma. DEAC izvēlējāmies augstā klientu apkalpošanas līmeņa dēļ. SIA Markuss darbojas nozarē, kur katra minūte var būt līguma vērta, līdz ar to mums ir svarīgi, lai sadarbības partneri būtu ātri reaģējoši un atsaucīgi, - stāsta SIA Markuss valdes loceklis Andis Bērziņš.

Grūtības, kuras atrisina IT administratora nomas pakalpojums:

          - štata IT administrators ne vienmēr ir pieejams,

          - reti kurš IT administrators spēj atrisināt visus specifiska rakstura jautājumus,

          - hronisks darbaspēka trūkums Latvijā,

          - vadībai nepietiek laika uzņēmuma pamatdarbības jautājumu risināšanai,

          - tehniskas problēmas diennakts tumšajā laikā,

          - jautājumi saistīti ar jaunu štata vietu izveidi.

 

 

IT uzņēmums DEAC

Tālrunis 7842255

E-pasts: office@deac.lv

www.deac.lv

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001